September 28, 2016

معرفی شرکت

معرفی شرکت

About Hamedsoft engineering group

شرکت تنش زدایی هدایتگران جهان تولید کننده تجهیزات حرارتی در صنایع مختلف از جمله صنایع نیروگاهی و صنایع نفت و گاز می‌باشد. از سال ۱۳۸۴ این شرکت به صورت تخصصی در زمینه کنترل و ثبت حرارت فعالیت نموده و با تولید دستگاه های مختلف تنش زدایی و پیشگرم اقدام به رفع نیاز صنعت کشور در این زمینه نموده است.این شرکت اولین شرکت تنش زدایی در ایران است که به فناوری القایی در صنعت تنش زدایی دست یافت و اکنون تنها شرکت تولید کننده این نوع تجهیزات و همچنین تنها شرکت مجری تنش گیری موضعی به روش القایی می‌باشد.

این شرکت یکی از تواناترین شرکت ها در ساخت کوره های عملیات حرارتی تنش زدایی و پیشگرم می‌باشد. همچنین تنها در استان تهران دارای ۶ کوره تنش زدایی با ابعاد مختلف از حجم ۱ متر مکعب تا حجم ۸۰۰ متر مکعب می‌باشد

Furnace for heat treating

 

این شرکت با اجرای عملیات حرارتی بر روی بیش از۵۰ مورد مخزن کروی ، مخزن ذخیره مواد، برج تفکیک (۱۰۲ متر طول ،۷۲ میلیمتر ضخامت و…) Y -Branch وSplitter سدهای مختلف و مقادیر زیادی اینچ قطر لوله از کوچکترین سایز تا ۶۴ اینچ و از ۱۰ تا ۸۵ میلیمتر ضخامت را در واحدهای مختلف صنعتی داخل و خارج کشور تحت نظارت بازرسین معتبر بین‌المللی نظیر:

شرکت تکینکو- ناظران یکتا – ناظران – ایرانیان و نیز :

M. W. Kellogg, M.C., T.P.C., N.I.G.C., SGS, ITI, J.S.W. Technip, Bess, DNV Serimer, T.M.S.I, Total,

با موفقیت اجرا نموده و آماده همکاری در زمینه مشاوره و اجرای عملیات حرارتی بر روی هر نوع قطعه به هر اندازه با هر ضخامت و در هر موقعیت می باشد.


عنوان: hamedsoft-catalog
کاتالوگ خدمات و محصولات گروه مهندسی Hamedsoft
تعداد دانلود: 373, حجم فایل: 3.2 MB, آخرین به روز رسانی: 30.Sep.2016

لیست تجهیزات